Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Trec Nitrobolon 150 kapsułek

NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...


TREC - Nitrobolon - 150kaps.

SIŁA, MOC, POTĘGA !

Co to jest NitroBolon ?

NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

Jak działa NitroBolon ?

Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni. NitroBolon zawiera również Creatine Ethyl Ester, który jest najefektywniejszą formą kreatyny.

Dlaczego NitroBolon jest bezkonkurencyjnym preparatem ?

Unikalna kombinacja najsilniej działających prekursorów argininy (diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate), które najlepiej konwertują z argininy do tlenku azotu to nie jedyny sekret tego preparatu. Dodatek citruline malate (jabłaczanu cytruliny), który poprzez utylizację endotoksyn pozwala w pełni wykorzystać produkcję tlenku azotu to kolejny sekret tego preparatu. Co to są endotoksyny? Endotoksyny są to trujące substancje wytwarzane podczas intensywnego wysiłku fizycznego takie jak kwas mlekowy czy amoniak, które zatruwają organizm i blokują produkcję tlenku azotu.

Jakie jeszcze korzyści można uzyskać stosując Nitrobolon ?

Działanie tlenku azotu (NO) jako substancji zwiększającej zdolności wysiłkowe organizmu nie są jedynym korzystnym kierunkiem działania tej substancji. Znacznie w szerszym zakresie wpływ tlenku azotu na zwiększenie objętości tkanek wykorzystują od lat firmy farmaceutyczne specjalizujące się w produkcji leków na potencję. Miedzy innymi popularna Viagra zawiera substancje zwiększające produkcję NO. Zaburzenia ukrwienia, zły przepływ krwi i niedostateczna elastyczność tkanek narządów płciowych upośledzają w znacznym stopniu współżycie seksualne. Tlenek azotu znacznie zwiększa ich ukrwienie, co korzystnie wpływa na osiągnięcie i podtrzymanie erekcji.

Po jakim czasie działa NitroBolon ?

Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu. Występuje wówczas efekt znacznego zwiększenia objętości mięśni podczas treningu. Stosujący NitroBolon twierdzą, że ciężko jest im dokończyć zaplanowany trening z powodu zbyt znacznego "napompowania" mięśni. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego objawem jest znaczny przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni. Systematyczny przyrost siły trwa do końca cyklu na NitroBolonie, a około 14 dnia połączony jest on wraz ze wzrostem wytrzymałości. Po 20 dniach mięśnie stają się twarde, a efekt potreningowego "napompowania" mięśni utrzymuje się przez wiele dni.

Jaką dawkę NitroBolon'u powinno się przyjmować, aby w pełni wykorzystać ten preparat ?

Tolerancja na zwiększoną produkcję tlenku azotu jest różna. Ciężko jest, więc określić jednoznacznie dawkę, jaką należy przyjmować. Niedostateczne spożycie NitroBolonu może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, natomiast zbyt duża dawka może prowadzić do krótkotrwałych bólów głowy oraz nudności. W związku z tym polecamy rozpocząć dawkowanie preparatu od najmniejszej sugerowanej dawki dostosowanej do wagi ciała i obserwować korzyści płynące z suplementacji. Następnie powinno się zwiększać codziennie dawkę o 1 kapsułkę w porcji do momentu, w którym uzyskuje się maksimum korzyści przy minimum niepożądanych objawach.

  1. Waga poniżej 85 kg:

 

  • Minimalna proponowana dawka:

- rozpoczynamy od 2 kapsułek w porcji,
- dni treningowe: 3 porcje x 2 kapsułki,
- dni nietreningowe: 2 porcje x 2 kapsułki.

  • Maksymalna bezpieczna proponowana dawka:

- 6 kapsułek w porcji,
- dni treningowe: 3 porcje po 6 kapsułek,
- dni nietreningowe: 2 porcje po 6 kapsułek.

  1. Waga powyżej 85 kg:

 

  • Minimalna proponowana dawka:

- rozpoczynamy od 3 kapsułek w porcji,
- dni treningowe: 3 porcje x 3 kapsułki,
- dni nietreningowe: 2 porcje x 3 kapsułki.

  • Maksymalna bezpieczna proponowana dawka:

- 8 kapsułek w porcji,
- dni treningowe: 3 porcje po 8 kapsułek,
- dni nietreningowe: 2 porcje po 8 kapsułek.


Jeśli nie wystąpią nudności to w każdym kolejnym dniu zwiększamy dawkę o 1 kap. w każdej porcji. Zwiększamy ilość kapsułek w porcji codziennie, aż do dnia, w którym uzyskuje się maksimum korzyści przy minimum niepożądanych skutków Po określeniu progu najbardziej skutecznej dawki utaloną ilość kapsułek stosujemy przez pełny cykl stosowania NitroBolonu.

Zalecane pory stosowania:

  • w dni treningowe:

- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem,
- II porcja 30 min przed treningiem,
- III porcja bezpośrednio po treningu.

  • w dni nietreningowe:

- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem,
- II porcja 5 godzin później ok. 30 min przed posiłkiem.Jak w pełni wykorzystać siłę działania NitroBolonu? ?

W związku ze zwiększonym metabolizmem organizmu spowodowanym działaniem NitroBolon’u znacznie wzrasta zapotrzebowanie na dostarczenie płynów. Aby w pełni wykorzystać jego działanie należy stosować minimum 4,5 litra płynów dziennie. Należy jednak unikać łączenia NitroBolonu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko ( minimalny odstęp między porcjami to 30 min.).

Jak długo można stosować NitroBolon ?

Preparat najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowy, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia, w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.

Z jakimi innymi suplementami stosować NitroBolon, aby osiągnięte wyniki utrzymały się jak najdłużej ?

Należy pamiętać, że NitroBolon jest silnym preparatem anabolicznym pobudzającym organizm do wzrostu. Zwiększa transport składników odżywczych, które bezwzględnie należy dostarczyć w odpowiednio zbilansowanej diecie, którą dodatkowo należy wzbogacać takimi suplementami jak: preparaty węglowodanowo-białkowymi typu "gainer" np: Mass XXL lub Magnum 5000; preparatami białkowymi: Perfect Whey Protein, NitroProGen lub 3D Protein oraz aminokwasami: Anabolic BCAA System lub BCAA G-Force, Glutamine T6 czy Amino Whey System, Amino 4500.

Kto powinien stosować NitroBolon ?

Każdy potrzebuje NO, ponieważ wykorzystywany jest on w szeregu procesów życiowych pomagających osiągnąć szczytową formę fizyczną. Jednak szczególną uwagę powinni zwrócić na niego kulturyści, gdyż dzięki zwiększonemu przepływowi krwi możliwe jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do szybkiej regeneracji i wzrostu.

Skład w jednej porcji (4 kapsułki):

Nitric Oxide Amplifier Proprietary Blend 2700 mg: Diarginine Malate (jabłczan argininy), Creatine Ethyl Ester HCl (ester kreatyny), Citruline Malate (jabłczan cytruliny), Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG).

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 2
Today Accessed: 295
Total Accessed: 140094
Your IP: 54.81.166.196Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group