Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Activlab Izotonic Carbomax Energy 1000 g

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


8 inne produkty z tej samej kategorii:

Opis produktu

Carbomax Energy Power stanowi idealne źródło energii polecane sportowcom obciążonym bardzo dużym wysiłkiem fizycznym: szczególnie w sportach wytrzymałościowo-siłowych, siłowych i wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi itp.). Zapewnia systematyczne i długotrwałe dostarczanie energii podczas intensywnego wysiłku fizycznego - glukoza wchłania się bardzo szybko
i dostarcza energii natychmiast po spożyciu preparatu, zaś maltodekstryny dostarczają energię stopniowo w dalszej fazie wysiłku.

Carbomax Energy Power utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, co opóźnia objawy zmęczenia. Preparat wzbogacony jest odpowiednią ilością składników mineralnych (sód, potas, wapń i magnez), które dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupełniają tracone elektrolity i są odpowiedzialne za prawidłową pracę skurczu mięśni. Carbomax Energy Power niweluje uczucie znużenia i wyczerpania wysiłkiem fizycznym, dzięki czemu pomaga przezwyciężyć kryzysy podczas intensywnego treningu.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat spożywa się w formie napoju w zależności od zapotrzebowania organizmu czy trenowanej dyscypliny sportowej. Roztwór hipertoniczny - stosowany najczęściej po wysiłku w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. W celu przygotowania roztworu hipertonicznego należy rozpuścić 30g preparatu w 200 ml schłodzonej wody (np. 60g w 400 ml wody). Roztwór izotoniczny - przeznaczony do błyskawicznego uzupełniania strat energetycznych i wodno-elektolitowych powstałych podczas wysiłku. W celu przygotowania roztworu izotonicznego należy rozpuścić 20 g preparatu w 200 ml schłodzonej wody (np. 60g w 600 ml wody).

Wartość odżywcza

 

 w 100 gw 1 porcji (30 g)
wartość energetyczna1400,7 kJ/359 kcal420,2 kJ/107,7 kcal
Białkomax 0,15 gmax 0,05 g
Węglowodany93,5 g28,1 g
Tłuszcz 0,0 g0,0 g
Witaminy i minerały  

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 115
Today Accessed: 1386
Total Accessed: 135918
Your IP: 54.167.62.170Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group