Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Megabol Whey Mass gain 3000gram

Zadaj pytanie

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

 

 

MEGABOL

 

Whey Mass Gain


20%

 

3000 g/ 100 porcji


 

MEGABOL MASS GAIN  to kompleksowy suplement budulcowo-anaboliczny nowej generacji, mogący stanowić podstawę wspomagania diety kulturystów. Dzięki zawartym w odżywce Megabol Mass Gain fitosterolom wykazuje działanie anaboliczne i wpływa na podniesienie poziomu testosteronu. Suplement Megabol Mass Gain jest skuteczniejszy od zwykłych preparatów węglowodanowo-białkowych.

 

 

Serwatkowy Whey MASS GAIN® to wysokokaloryczny, kompleksowy preparat węglowodanowo-białkowy (tzw. gainer) przeznaczony dla kulturystów i sportowców dyscyplin siłowych, ukierunkowanych na szybkie zwiększenie masy ciała.

Serwatkowy Whey MASS GAIN® dostarcza organizmowi zestaw aminokwasów egzo- i endogennych o od­powiednich proporcjach. Umożliwia potreningową regenerację tkanki mięśniowej i zapewnia przyrost mię­śni. Obok mieszanki węglowodanowej, głównym składnikiem produktu jest koncentrat białka serwatki (WPC). Łatwo przyswajalne połączenie białka serwatkowego (WPC) z bogatym w kwas glutaminowy biał­kiem zarodków pszenicy stanowi doskonałe źródło aminokwasów, w tym BCAA.


Serwatkowy Whey MASS GAIN® dostarcza również pełnego zestawu witamin w ilościach optymalnych dla wzbogacenia diety intensywnie trenującego zawodnika.
Preparat wskazany jest dla zawodników szczupłych (z szybką przemianą materii).

 

 

 

Serwatkowy Whey MASS GAIN® dodaje energii i stanowi budulec dla Twoich mięśni. Zawarta w preparacie mieszanina węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha (polimerów, oligomerów i monomerów) dostarcza energię w sposób długotrwały i umożliwia szybkie uzupełnienie glikogenu mięśniowego. Jest to ekonomiczne źródło dodatkowej energii. W odżywianiu nadwyżka energii przyjmowanej nad wydatkowaną jest bezwzględnym warunkiem zwiększania wagi ciała, analogicznie jest w przypadku odchudzania, gdzie wymagana jest sytuacja odwrotna.

Dlatego:
1. Serwatkowy Whey MASS GAIN® nie powinien być stosowany w okresie "rzeźbienia" i redukowania wagi.
2. Serwatkowy Whey MASS GAIN® jest niezastąpiony przy zwiększonym wydatku energetycznym (treningi) i zwiększaniu masy ciała.

Systematyczne stosowanie preparatu w połączeniu z odpowiednią formą aktywności (treningi z dużym obciążeniem) może dać przyrosty wagi nawet do kilku kg w pierwszym miesiącu stosowania.


Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 110
Today Accessed: 1389
Total Accessed: 135920
Your IP: 54.167.62.170Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group