Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Cerberus 60kaps Obrońca Testosteronu

 Super skuteczny preparat który będzie  strzegł twojego poziomu testosteronu jednoczesnie będzie blokować Estrogen tak nie pożądany w twoim organizmie .

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


18 inne produkty z tej samej kategorii:

Cerberus 60kapsułek

Nowoczesna i bardzo zaawansowana formuła Cerberus jest zwieńczeniem wieloletnich badań specjalistów . Dzięki temu preparatowi zyskasz jeszcze większe umięśnienie ,moc,siłę .

 

Cerberus by Somatodrol to bloker aromatazy i estrogenu. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą zwiększyć swoją masę, siłę i wyrzeźbić mięśnie. Cerberus jest bezpiecznym suplementem diety. Dla maksymalnego efektu treningów i wyników należy stosować go razem z preparatem Somatodrol.

 

 

 

Aby utrzymać odpowiednio wysoki poziom testosteronu należy zablokować aromatazę – enzym, który zamienia testosteron w żeński hormon – estrogen. W ten sposób wzmocnione zostaje działanie preparatów zwiększających poziom testosteronu!

Rezultaty, jakie możesz osiągnąć, stosując preparat Cerberus


- zablokowanie aromatazy
- zablokowanie estorgenu
- szybsza regeneracja mięśni po treningu

 

Średnia ocena

Średnia:
Jakość obsługi ,Cena,
OdTytułKomentarz
2015-10-20 Gonz. Kupiłem cerberus razem z somatodrolem i jestem bardzo zadowolony z efektów . Przed chwila zamówiłem kolejny zestaw.
Polecam....

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 2
Today Accessed: 364
Total Accessed: 140754
Your IP: 54.81.78.135Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group