Producenci

eBiuletyn-Newsletter

FA Xtreme Creatine monohydrat mocny


FITNESS AUTHORITY Xtreme Creatine jest jedną z najwyższej jakości, maksymalnie mocną odmianą czystej kreatyny dostępnej na rynku. Zaprojektowana dla maksymalnej absorpcji przez pracujące mięśnie.

Więcej szczegółów

Zadaj pytanie

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

FA XTREME Creatine

Xtreme Creatine to czysty zmikronizowany monohydrat kreatyny

przyrost energii
wzrost wytrzymałości
wzrost siły
wzrost masy mięśniowej
znakomita rozpuszczalność

FITNESS AUTHORITY Xtreme Creatine jest jedną z najwyższej jakości, maksymalnie mocną odmianą czystej kreatyny dostępnej na rynku. Zaprojektowana dla maksymalnej absorpcji przez pracujące mięśnie. Xtreme Creatine jest niesamowitym przełomem w suplementacji i żywieniu sportowców. Zawierająca najczystsze i najbardziej skoncentrowane źródło energii, Xtreme Creatine jest naukowo zbilansowana tak aby pomóc Ci osiągnąć optymalny wzrost mięśni, siły, regeneracji, wytrzymałość, rozmiaru mięśnia oraz zoptymalizować wyniki Twojego treningu. Xtreme Creatine jest łatwo przyswajana przez pracujące mięśnie.

Xtreme Creatine przeznaczona jako uzupełnienie diety dla osób aktywnych fizycznie, dostarcza czysty monohydratu kreatyny. W produkcie zastosowano zmikronizowany monohydrat kreatyny, który jest łatwiej rozpuszczalny i wchłaniany do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest ważnym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Jest ważna do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.

Dobra suplementacja pomaga Twoim mięśniom szybciej się regenerować i pozwala na częstsze i bardziej intensywne ćwiczenia, co przekłada się bezpośrednio na to jak Twoje mięśnie rosną. Xtreme Creatine przyczynia się do szybkiego wzrostu siły, bardziej wydajnego wykorzystania energii przez organizm oraz zwiększeniu metabolizmu.

Skład w 1 porcji (5 g):

Monohydrat kreatyny 5 g

Sposób użycia: Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, przyjmować jedną porcję proszku dziennie, w ciągu 30 minut po treningu. Wymieszaj jedną łyżeczkę proszku ze szklanką swojego ulubionego napoju lub wodą. W celu maksymalizacji wyników, pić 8 do 10 szklanek wody dziennie.

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 2
Today Accessed: 295
Total Accessed: 140094
Your IP: 54.81.166.196Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group