Producenci

eBiuletyn-Newsletter

APS Creatine Monohydrate 500gram


APS Creatine Monohydrate został stworzony dla sportowców ,  kulturystów i wszystkich ludzi  aktywnych podnoszących ciężary w celu rozbudowania  maksymalnie masy mięśniowej.

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

 

APS   Creapure 500g
Wysokiej jakości oraz czystości mikronizowany monohydrat kreatyny

 


Monohydrat kreatyny APS wykorzystuje Creapure®, który jest znany na całym świecie ze swej wysokiej jakości i czystości.

Creapure® jest to kreatyna mikronizowana, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Zwiększa siłę oraz masę mięśniową. Monohydrat kreatyny Creapure® cechuje najwyższej jakości mikrozdrobienie oraz czystość i brak wilgoci opatentowana przez niemieckie laboratorium DEGUSSA-SKW.

Kreatyna Creapure® wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w Fosfokreatynę) uczestniczy, we wspomnianych, transporcie i odbudowie ATP.

Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.

Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.

Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć, niebezpieczne dla zdrowia, wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczaswysiłkowego.

Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu znajduje się duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.
Porcja: 1 miarka (5g)

Zawartość: 500 g

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Ilość w 100g/w porcji (5g)

%RDA

Skład:

Wartość energetyczna

Węglowodany

Białko

Tłuszcze

 

0kcal/0kJ

0g

0g

0g

 

**

**

**

**

Monohydrat kreatyny (Creapure®)

5000g

**SPOSÓB UŻYCIA:

Okres nasycenia 5 dni 4 razy dziennie po 5g (rano na czczo, miedzy posiłkami, przed i po treningu).
Okres potrzymania (4-5 tyg.) 2 razy dziennie po 5g (rano na czczo i po treningu).

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 2
Today Accessed: 295
Total Accessed: 140094
Your IP: 54.81.166.196Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group