Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Muscle Pharm Creatine 300gr

 BARDZO ZAAWANSOWANA MIXTURA KREATYN KTÓRE DZIAŁAJĄ  KIEDY JUŻ NIC INNEGO NIE DAJE RADY ZAPEWNIĆ NAM MAXIMUM ZADOWOLENIA
  ZAAWANSOWANA FORMUŁA OPARTA NA ZNANYM I SKUTECZNYM  PATENCIE CON-CRET
- TCM, MONOHYDRAT, PATENT AAB

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zadaj pytanie

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

MP CREATINE 300gram

  Muscle Pharm Creatyna jest najlepszym suplementem dla ludzi aktywnych i kulturystów. Z prostych i znanych powodów kreatyna jest najpopularniejszą odżywką dla sportowców ostatnich lat:Kreatyna MP znacznie  zwiększa wytrzymałość, masę i siłę mięśniową. Kreatyna zwiększa syntezę białka w naszym organiżmie  przez co działa anabolicznie na nasze  mięśnie - buduje je przyczyniając się do rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej. Oddziaływanie na wzrost siły odbywa się poprzez udział kreatyny w produkcji ATP - podstawowego nośnika energii w ciele człowieka. Im więcej zostanie zmagazynowane ATP w mięśniach, tym dużo większą siłą człowiek dysponuje. Muscle Pharm Creatine to połączenie aż 5 najlepszych form kreatyny w tym CON-CRĒT, czyli najłatwiej przyswajalna postać kreatyny dostępna na rynku i w związku z tym nie wymaga stosowania dużych ilości lub przerw w cyklach. Mikro dozowanie (Micro-Dosing®) produktu CON-CRĒT zapewnia maksymalny  wzrost siły, wytrzymałości i znaczne  przyśpieszenie regeneracji mięśni.

MusclePharm jako jedyna firma na świecie produkuje kreatynę której baza to opatentowana przez amerykańską firmę PromeraHealth formuła CON-CRĒT. Ta forma kreatyny rozpuszcza się 59 razy lepiej niż np. monohydrat co sprawia że wchłania się około 70 lepiej niż inne formy kreatyny. Jej forma gwarantuje również mniejsze obciążenie nerek, ponieważ do skutecznej suplementacji wystarczy o wiele mniej środka nich dotychczas.

Skład

  

 

300 GramsUnflavored
Serving Size:5g(1scoop)
Servings Per Container:60
 
Amount Per Serving% Daily Values
 
Creatine Matrix 5000mg
Creatine Monohydrate, Creatine
CreNitrate™, Creatine AAB,
DiCreatineMalate, Creatine MagnaPower®,
Cinnulin PF®
 
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.
ALLERGEN WARNING: 
This Product Was Produced In A Facility That May Also Process Ingredients Containing Milk, Egg, Soybeans, Shellfish, Fish, Tree Nuts, And Peanuts.
Sposób dawkowania:

3 miarki (5 g) rozpuścić w 200 ml wody, soku lub odżywki białkowej i wypić bezpośrednio po sporządzeniu. Dla lepszych efektów należy wypijać dziennie 2-2,5 l wody dziennie. Nie zaleca się stosowania fazy ładowania kreatyną (początkowego zwiększania dawki).

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 3
Today Accessed: 295
Total Accessed: 140094
Your IP: 54.81.166.196Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group