Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Scitec Microntec Creatin 350gram

Microntec  został wyprodukowany przez specjalistów Sciteca z zastosowaniem najbardziej wyrafinowanej technologii mikronizacji cząsteczek. W rezultacie specjalisci otrzymali drobniejszy proszek monohydratu kreatyny z 20-krotnie większą powierzchnią.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zadaj pytanie

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

Scitec Microntec Creatine 350g

  • Wykorzystanie kreatyny i efekt ogólny jest zależny od szybkości i skuteczności w jakiej następuje absorpcja substancji. Ten proces, z kolei jest zależny od rozpuszczalności kreatyny w proszku. W porównaniu ze zwykłym monohydratem kreatyny w proszku. MicronTec Creatine dzięki większej ilości cząsteczek i odpowiednio większej powierzchni jest znacząco lepiej rozpuszczalny, dużo szybciej się wchłania i jest bardziej wydajny.

  • 1 Porcja (5g) rozpuścić w 400ml wody lub soku. Przez pierwsze 5-7 dni spożywać 1 porcję na każde 15kg wagi w odstępach czasowych, najlepiej przed posiłkiem bogatym w węglowodany. Po okresie fazy nasycenia spożywać 1-2 porcji dziennie w zależności od masy ciała.

    SKŁAD:

    1 porcja 5g zawiera 5000mg mikronizowanego monohydratu.

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 3
Today Accessed: 176
Total Accessed: 130300
Your IP: 54.226.41.91Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group