Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Iron Horse Crea Plus 0,5kg

Dobej jakości  monohydrat kreatyny w czystej formie dzięki czemu wchłanialność suplementu jest znacznie lepsze . Preparat kreatynowy przenaczony jest sportowców uprawiajacych sporty siłowo-wytrzymałosciowe .

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

Crea plus 500gram 

Zwiększona obecność kreatyny w organizmie wpływa na wytwarzanie fosfokreatyny, umożliwiając szybką resyntezę ATP - bezpośredniego źródła energii dla komórek mięśniowych, co zwiększa wydolność fizyczną organizmu.

 Produkt dodatkowo został wzbogacony o taurynę, która nie tylko działa jako neuroprzekaźnik (podobnie jak melatonina), ale przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, jak i również poprawia wydajność psychiczną i fizyczną.

Występująca w ścięgnach i włóknach mięśniowych kreatyna jest niewystarczająca do rozbudowy tkanki mięśniowej, dlatego też zaleca się regularną suplementację kreatyną, która prowadzi do znacznego wzrostu masy i siły mięśniowej, przy jednoczesnej poprawie wytrzymałości oraz wydolności. Prawdopodobnie jest to najlepsza substancja na świecie, która kiedykolwiek została wytworzona i wykorzystana przez sportowców, gdyż zezwala na regularne poprawianie wyników siłowych.

Skład:

Wielkość porcji: 5g

Ilość porcji w opakowaniu: 100

Wartość odżywcza:w 5gw 100g
Creapure4500mg90g
L-Tauryna500mg10g

Dawkowanie:
Stosować 2 razy dziennie z dala od posiłku 5g produktu (1 łyżeczka od herbaty). po 2 kapsułki. najlepiej przed i po treningu, popić szklanką soku lub napoju węglowodanowego.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Er ist ein fester Bestandteil von Muskelgewebe und spielt eine wesentliche Rolle im Stoffwechsel von Chemikalien, die Muskelkontraktion führen.
     Es ist für die Speicherung und Freisetzung von Energie, die notwendig für viele chemische Prozesse in den Zellen, einschließlich der Proteinsynthese verwendet.
     Es verbessert sowohl die aerobe und anaerobe sowie Steigerung von Ausdauer, Kraft und Muskelmasse.
     Erhöht die Aktivität von Satelliten-Zellen in Muskeln, von schweren Ausbildung und begleitenden Mikroschäden Muskelfasern entstehen.

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 3
Today Accessed: 295
Total Accessed: 140094
Your IP: 54.81.166.196Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group