Producenci

eBiuletyn-Newsletter

SCITEC TRIBU-X 90caps TESTOSTERON LIBIDO SEX

SUPER TRIBULUS KTÓRY PODNOSI TESTOSTERON ,LIBIDO .DZIĘKI ZAWARTOŚCI 20% PROTODIOSCYZYNY POPRAWIA SPRAWNOŚĆ SEKSUALNĄ .

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


13 inne produkty z tej samej kategorii:

MEGA TRIBU X 90 CAPS PODNOSI TESTOSTERON,90% SAPONIN STEROIDOWYCH

NIEBYWAŁA ZAWARTOŚĆ 20% PROTODIOSCYZYNY

POMAGA ZOPTYMALIZOWAĆ ANABOLICZNY POZIOM HORMONÓW

OPTYMALIZUJE WYDZIELANIE HORMONÓW

PODNOSI LIBIDO I SPRAWNOŚĆ SEKSUALNĄ


Mega Tribu-X – to suplement, który wspiera naturalną produkcję testosteronu. Dzięki zawartości ekstraktu buzdyganka ziemnego o wysokiej zawartości saponin i protodioscyn jest bardzo efektywny w działaniu. Zawiera potężną dawkę tribulusa (1200mg), który stymuluje produkcję hormonu lutenizującego (LH), który to zwrotnie zwiększa produkcję naturalnego testosteronu.

SKŁADNIK Tribulus Terrestris – zioło znane od setek lat na całym świecie, występujące w Polsce pod nazwą Buzdyganek Ziemny. Wykorzystywane przez medycynę ludową do leczenia takich schorzeń jak choroby układu sercowo-naczyniowego, choroby nerek, napady kaszlu a przedewszystkim impotencji seksualnej. Badania pokazują, że to zawarte w Tribulusie saponiny steroidowe, a w szczególności protodioscyny, odpowiedzialne są za jego aktywność farmakologiczną. Protodioscyny w bezpośredni sposób podwyższają poziom hormonu lutenizującego (lutropina, LH). LH wiążąc się z receptorami znajdującymie się na powierzchnii komórek Leydiga powoduje wzrost syntezy cyklicznego AMP (cAMP) i odczepienia się łańcucha bocznego od cząsteczki cholesterolu. Jest to kluczowa reakcja decydująca o nasileniu steroidogenezy a tym samym powstawania testosteronu (u mężczyzn). Protodioscyny mogą być także prekursorem dla dehydroepiandrosteronu (DHEA). W organizmie DHEA poprzez proces dehydrogenazy może zostać przekształcone do testosteronu więc podniesienie poziomu DHEA prowadziło by również do podwyższenia.

DAWKOWANIE Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (3 kapsułki) na 30 minut przed snem.

SKŁAD Porcja dzienna 1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu 60
Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka) zaw. Ekstrakt Tribulus Terrestris 500mg

w tym saponin (90%) 450 mg
w tym Protodioscyn (20%) 100 mg

 

 

 

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 3
Today Accessed: 364
Total Accessed: 140754
Your IP: 54.81.78.135Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group