Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Hi Tec Crea mass Kreatyna 1500g


Crea Mass to suplement łączący w sobie kreatynę z substancjami umożliwiającymi jej wydajniejszy transport oraz asymilację w komórkach mięśniowych. Preparat przyspiesza uzyskanie w krótkim czasie znacznych przyrostów siły i masy mięśniowej.

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


11 inne produkty z tej samej kategorii:

Crea Mass 1500g HI TECOptymalne wykorzystanie kreatyny przez tkankę mięśniowa uzależnione jest od zdolności do maksymalnej absorbcji kreatyny z krwiobiegu. Insulina jest hormonem otwierającym "bramy" w błonie komórkowej komórek mięśniowych przez co umożliwia wejście kreatyny do wnętrza komórek. Wszystkie substancje powodujące wzrost stężenia insuliny we krwi lub naśladujące działanie insuliny są niezbędne podczas stosowania suplementów kreatynowych.

Crea Mass, obok kreatyny, zawiera dekstrozę stymulującą trzustkę do produkcji insuliny, taurynę, posiadającą właściwości insulinomimetyczne oraz organiczne związki chromu, usprawniające metaboliczną aktywność insuliny.

Tauryna ułatwia wnikanie kreatyny do mięśni, a także wielotorowo współdziała z kreatyną m.in.: zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, wykazuje silne działanie antykataboliczne oraz reguluje stężenie jonów wapnia w komórkach mięśniowych i nerwowych przez co ułatwia mięśniom wykonywanie silnych i długotrwałych skurczów.

Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika wysokoenergetycznych grup fosforanowych, potrzebnych do syntezy ATP. Posiada działanie anaboliczne i antykataboliczne, poprawia równowagę azotową i ogranicza rozpad białek podczas intensywnego treningu. Kreatyna przyczynia się do skrócenia czasu regeneracji po treningu oraz posiada zdolność neutralizowania zakwaszenia mięśni.
Kreatyna zwiększa uwodnienie mięśni, co pozytywnie wpływa na zachodzące w organizmie procesy anaboliczne i wzmaga syntezę białek mięśniowych oraz redukuje katabolizm mięśni. Doskonałe zaopatrzenie wszystkich komórek w wodę w połączeniu z pobudzeniem organizmu do tworzenia białek mięśniowych wspomaga powstawanie mięśni.

Optymalne wykorzystanie kreatyny przez tkankę mięśniowa
uzależnione jest od substancji nasilających
jej transport do komórek mięśniowych.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał ukryty w kreatynie
stosuj ją razem z dekstrozą i tauryną.Sposób użycia:
1 porcję – 20 g (2 łyżki stołowe) rozpuścić w 250 ml wody. Przez pierwsze 2 dni stosować 4 porcje w ciągu dnia, przez następne 3 dni po 3 porcje dziennie, później 2 porcje dziennie. W dni treningowe preparat należy stosować w czasie okołotreningowym tzn. jedną porcję ok. 30 minut przed treningiem, drugą porcję zaraz po treningu (najlepiej z białkiem serwatkowym). Preparat należy stosować pomiędzy posiłkami. Po 6 tygodniach stosowania należy zrobić 4 tygodnie przerwy.Skład:
Substancje szczególne w 20g (1 porcji):
Kreatyna 3 g
Dekstroza 12,6 g
Tauryna 0,75 g
Witaminy i składniki mineralne w 20g (1 porcji):
Witamina C 30 mg (50 %*)
Witamina B3 9 mg (50 %*)
Witamina E 5 mg (50 %*)
Witamina B5 3 mg (50 %*)
Witamina B6 1 mg (50 %*)
Witamina B2 0,8 mg (50 %*)
Witamina B1 0,7 mg (50 %*)
Witamina B9 100 µg (50 %*)
Witamina H 80 µg (50 %*)
Witamina B12 0,5 µg (50 %*)
Wapń 50mg (6%)
Sód 50 mg
Potas 40 mg
Magnez 30 mg (10%)
Chrom 12,5 µg
*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA).

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 4
Today Accessed: 176
Total Accessed: 130300
Your IP: 54.226.41.91Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group