Producenci

eBiuletyn-Newsletter

ACTIVLAB MASTER MEAL ZUPA BIAŁKOWA 25% Białka

Master Meal - to naturalny, wysokobiałkowy, beztłuszczowy gorący posiłek dla sportowców i osób aktywnych. W produkcie użyte zostały najwyższej jakości składniki pochodzenia naturalnego: drobiowy hydrolizat białkowy oraz ryż.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zadaj pytanie

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

MASTER MEAL - 1 OPAKOWANIE x 3 ZUPKI WYSOKOBIAŁKOWE

 

 


  • 30g wysokowartościowego białka drobiowego w 100g produktu
  • Wysoka wartość BV i strawność rzeczywista
  • Zróżnicowany indeks glikemiczny

Master Meal - to naturalny, wysokobiałkowy, beztłuszczowy gorący posiłek dla sportowców i osób aktywnych. W produkcie użyte zostały najwyższej jakości składniki pochodzenia naturalnego: drobiowy hydrolizat białkowy oraz ryż. Posiłek charakteryzuje się wysoką zawartością białka pochodzenia drobiowego o najszybszej przyswajalności, wysokiej wartości biologicznej i strawności rzeczywistej TD=100%. Białko to cechuje się idealnym składem aminokwasowym – zawiera w optymalnych proporcjach aminokwasy endo- i egzogenne, a także dipeptydy (m. in. Karnozynę) oraz wysoką dawkę L-argininy, która odgrywa kluczową rolę w procesie wytwarzania w organizmie tlenku azotu, zwiększając wytrzymałość tlenową i zdolność wysiłkową.

Zawarty w Master Mealu dipeptyd Karnozyna odgrywa niezwykle ważną rolę w organizmie sportowców. Zwiększając wewnątrz-mieśniową zdolność do buforowania jonów wodoru zapobiega zbytniemu zakwaszeniu mięśni, co z kolei przekłada się na dłuższy i cięższy trening. Karnozyna zapobiega kontuzjom mięśni i przyśpiesza regenerację, pełni funkcje antyoksydacyjne, buforujące, neurotransmisyjne, jest także naturalnym substratem produkcji tlenku azotu (NO).

W przeciwieństwie do białek serwatkowych, Master Meal zawiera białko strukturalne – kolagen – stanowiący elastyczną matrycę kości i zębów. Preparat zawiera również witaminy grupy B: B1 (tiaminę), B2 (ryboflawinę), PP (niacynę), B6 (pirydoksynę). Nie mniej ważnym składnikiem posiłku jest błonnik pokarmowy, który bardzo korzystnie wpływa na przemianę materii buforując i wiążąc nadmiar kwasu solnego w żołądku, pobudzając ukrwienie i aktywność motoryczną jelit.

DOSTĘPNE SMAKI:
- pomidorowa z makaronem
- serowa z grzankami
- rosół z kury z makaronem

Dawkowanie:

  • Dzień Treningowy:
    Stosować 1-3 porcje dziennie
  • Dzień Nietreningowy:
    Stosować 1-3 porcje dziennie


Rosół z Kury z Makaronem

 

 

Pomidorowa z makaronem

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 2
Today Accessed: 364
Total Accessed: 140754
Your IP: 54.81.78.135Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group