Producenci

eBiuletyn-Newsletter

EXP Infusion 2270gram

1) najlepsze WPC o najlepszych makropeptydach    

2) 2 hydrolizaty i  wolne aminokwasy w składzie

 3) bardzo dobry smak!

4)  dobry efekt podnoszenia poziomu peptydów sytości YY

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zadaj pytanie

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

EXP Infusion 2270gram !!

(Więcej za mniej) to hasło brandu E.X.P., który proponując lepszą jakość niż modny produkt, proponuje też niższą cenę. To da się zrobić mając za sobą lata doświadczenia a oszczędzając na przesadzonej promocji. Kunszt InFusion widać już po minucie - powalający smak i idealna konsystencja, tego nie znajdziesz w NoName. Każdy potrafi wymieszać WPC z aromatem tworząc typową "proteinę w proszku", jednak najlepsze renomowane produkty łatwo odróżnisz - po smaku i przyjemności ich picia. To nie przypadek, że wybieramy to co nam bardzo smakuje; InFusion możesz porównywać z każdą znaną odżywką z USA lub niemiecką i gwarantujemy, że będziesz zdumiony.

Infusion Proteina zwiększająca miogenezę (przyrost mięśni)

Masakryczny przyrost mięśni dzięki lepszej kombinacji protein. Infusion udowodnił Ci, że żaden producent nie może spocząć na laurach - każdą rzecz można zrobić lepiej, można zrobić lepsze białko, lepszy smak i wiarygodniejsze informacje. Wiemy o tym bo widzieliśmy różne "wpadki" i rozczarowania na rynku odżywek.

Infusion to rozwiązanie ekstramalnie dopracowane! Zobaczysz to od pierwszego łyka - idealna, jedwabista konsystencja, naturalny, znajomy smak. Zobaczysz jak dobrze odbiera się spożycie pełnowartościowej proteiny; nie takiej "zero fat", ale właśnie wzbogaconej w dobre tłuszcze - tak jak najwyższej jakości naturalny posiłek.

Zobaczysz co znaczy równomierne dostarczenie aminokwasów z odpowiedniej kombinacji źródeł. Pernamentna ochrona przed katabolizmem i uczucie sytości jak po normalnym posiłku, to wszystko odróżnia Infusion od zwykłych odżywek. Pośród setek odżywek białkowych dostępnych na rynku, tylko kilka zasługuje na wyróżnienie - Infusion z pewnością jest jednną z nich!

Koncentrat Białka Serwatki i inne koncentraty oraz izolaty białek zwierzęcych w znanym zestawie Multipro. Doskonały pełny smak z długotrwałym poczuciem sytości i zasilania mięśni, bez dodatku cukru i aspartamu.

Sposób użycia: Porcję (5 miarek = 40,5g) zmieszać z 180 ml wody w zamkniętym naczyniu (im zimniejsza woda, tym napój będzie gęstszy i lepszy). Dla najlepszych rezultatów stosuj 2 - 4 razy dziennie - pomiędzy posiłkami, po treningu i przed snem.

Multipro - Infusion to głównie białka serwatki, Multipro jest mieszanką białek tylko zwierzęcych o bardzo szybkiej absorbcji, która dzięki dodanym hydrolizatom jest szybsza niż z czystego WPC.
Aminofit - to jakby "poprawianie natury"- wolne aminokwasy, które dodaje się by profil aminokwasowy miały jeszcze lepszy potencjał dla harkorowego kulturysty.

Lipomax - doświadczeni kulturyści znają przewagę pełnej odżywki nad surowcami w postaci pustych koncentratów białka. Tą przewaga jest także odpowiedni, "dobry tłuszcz" sprzyjający lepszemu ładunkowi glikemicznemu i wyższej wartości odżywczej

Brak komentarzy klienta.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

User Online

User Online: 2
Today Accessed: 364
Total Accessed: 140754
Your IP: 54.81.78.135Copyright © 2011 Suplementy - All rights reserved | Projekt i wykonanie: Web Group