Najlepszy booster testosteronu – ranking i opinie

Jaki booster testosteronu najlepszy?

Boostery testosteronu, jak sama nazwa wskazuje, są to preparaty wspomagające wzrost poziomu testosteronu w organizmie. Dzięki zawartości składników naturalnych, boostery są bezpieczne w zastosowaniu. Czym charakteryzują się boostery testosteronu? Dlaczego warto je przyjmować? W jakich sytuacjach warto zrezygnować z ich przyjmowania? Odpowiedzi na te pytania i więcej informacji na temat boosterów testosteronu znajdziesz w poniższym artykule.

Siła naturalnych składników

Dzięki suplementom diety zawierającym boostery testosteronu, można zadbać o wzrost pewnych hormonów w organizmie. Co ciekawe, substancje, które stosowane są do przygotowywania preparatów tego typu, od wielu lat służą w medycynie ludowej i cieszą się ogromną popularnością. Legenda głosi, że w dawnych czasach cesarzowie, którzy mieli wiele żon i płodzili dzieci, w celu zachowania witalności i zwiększenia szans na zajście w ciążę partnerek, przyjmowali te naturalne, cenne rośliny, które podawane były im przez zielarki. Co ciekawe, żeń-szeń, czyli główny składnik boosterów testosteronu nie tylko podnosił poziom libido danego władcy, ale także poprawiał płodność i zdolności umysłowe monarchy. W czasach, kiedy kulturystyka stawała się coraz bardziej popularna, roślina tribullus terrestris, czyli po prosty buzdyganek naziemny, wykorzystywany był do badań laboratoryjnych, mających na celu sprawdzenie wzrostu poziomu testosteronu u szczurów. Badania wykazały istotny wpływ na wzrost hormonu po podaniu tej rośliny.

Boostery testosteronu Ranking

Zobacz jaki najlepszy booster testosteronu warto wybrać. Sprawdź cenę, opinie i najlepsze boostery dostępne w sklepach. Ranking boosterów testosteronu znajdziesz poniżej.

Charakterystyka boosterów testosteronu

Znajomość właściwości poszczególnych tych roślin sprawiła, że coraz większa liczba producentów suplementów diety zainteresowała się tym tematem nieco szerzej tworząc boostery testosteronu, zawierające skoncentrowane dawki składników w najlepszych proporcjach. W taki sposób powstały gotowe suplementy diety, których sposób przyjmowania polega wyłącznie na sporządzeniu roztworu lub spożyciu kapsułki.

Wysoki poziom testosteronu to niezwykle pożądane zjawisko zwłaszcza wśród osób, które uprawiają sporty siłowe. Tak naprawdę odpowiedni poziom testosteronu ważny jest dla każdego mężczyzny, jednak kulturyści szczególnie zwracają na niego uwagę, gdyż warunkuje on efekty uzyskiwane podczas treningu. Producenci suplementów diety przez wiele lat zajmowali się badaniami nad tym hormonem i wpływem środków na jego wzrost co sprawiło, że boostery testosteronu obok odżywek białkowych i kreatyny cieszą się obecnie największą popularnością i najwyższą sprzedażą.

Mówiąc o boosterach testosteronu, mówić możemy o produktach pochodzenia naturalnego, mineralnego, a także o preparatach opartych na ziołach i witaminach. Jeżeli środki te połączy się ze sobą w sposób odpowiedni oraz doda inhibitory aromatazy, czyli środki mające charakter syntetyczny, otrzymać można doskonały produkt, który pobudza organizm do zwiększenia ilości testosteronu.

Najlepszy booster testosteronu

Rola testosteronu w organizmie

Dlaczego odpowiedni poziom testosteronu jest tak ważny dla mężczyzn? Testosteron warunkuje przede wszystkim poziom libido, wzrost siły, moc, a także lepsze samopoczucie i wzrost pewności siebie. Niedobory testosteronu mogą prowadzić do szeregu nieprawidłowości w organizmie, takich jak brak owłosienia, zaburzenia libido, brak siły, czy łysienie. Testosteron to bez wątpienia najważniejszy hormon płciowy. To on w ciele mężczyzny odpowiada za głębie głosu i poziom agresji. Testosteron wytwarzany jest przed komórki miąższowe jąder, jednak pewna jego część produkowana jest także przez nadnercza.  Co ciekawe, jego niedobór u kobiet także wywołuje szereg niepożądanych zjawisk, jak na przykład zaburzenia płodności czy problemy z miesiączkowaniem.

Testosteron odpowiada w organizmie za:

 • rozwój męskich narządów płciowych,
 • odpowiedni ton głosu,
 • popęd seksualny,
 • proliferację tkanki kostnej,
 • produkcję spermy,
 • rozkład tkanki tłuszczowej,
 • wzrost masy mięśniowej,
 • utrzymywanie siły na wysokim poziomie.

Działanie boosterów testosteronu

Rynek suplementów dla sportowców bogaty jest w różnego rodzaju produkty o skoncentrowanym składzie. W sprzedaży dostępne są także boostery testosteronu, których stosowanie ma prowadzić głównie do wzrostu siły, a także poprawy widoczności efektów treningowych. Mechanizm działania substancji w tego typu suplemencie diety jest prosty. Boostery mają za zadanie zmusić testosteron do tego, aby w sposób naturalny wytwarzał się w większej ilości w organizmie. To zmotywowanie organizmu do produkcji tych hormonów, które uczestniczą w anabolizmie białek i zapewniają szereg innych korzyści związanych z wysokim poziomem tego męskiego hormonu w organizmie.

Śmiało możemy rzec, że boostery testosteronu to legalna i przede wszystkim bezpieczna wersja ,,dopingu” organizmu. W tym przypadku boostery testosteronu nie mają w sobie żadnych substancji dopingujących, których stosowanie jest niedozwolone, a także szkodliwe dla reputacji sportowca, gdyż niedozwolone środki wychodzą w testach na ich obecność. Taka sytuacja mogłaby od razu przekreślić karierę sportowca.

Booster testosteronu ranking

Dawkowanie boosterów testosteronu

Stosowanie boosterów testosteronu polega najczęściej na spożyciu kilku kapsułek (ilość przewidziana zgodne z zaleceniami producenta na opakowaniu) oraz popiciu ich dużą ilością wody. Najczęściej producenci zalecają, aby stosowanie preparatów tego typu następowało bezpośrednio przed snem lub odpoczynkiem.

Booster testosteronu, czy warto?

Stosowanie boosterów testosteronu wiążę się przede wszystkim z brakiem efektów ubocznych, oczywiście przy stosowaniu dawek zalecanych przez producenta. To legalna i zdrowa forma wzmocnienia organizmu, a także pobudzenia do pracy pożądanych hormonów warunkujących efektywność treningu. W tym miejscu warto wspomnieć o szkodliwości substancji niedozwolonych, które dodawane są do produktów na czarnym rynku. W odróżnieniu od naturalnych boosterów testosteronu powodują one szereg nieprawidłowości, a także zjawiska takie jak agresja, czy powstawanie zmian na skórze. W przypadku boosterów testosteronu następuje nie sama podaż hormonu do organizmu, ale podaż środków, które motywują organizm do zwiększenia jego produkcji. To propozycja zarówno dla osób młodych, jak i starszych.

Skład boosterów testosteronu

W składzie boosterów testosteronu, w zależności od producenta, znaleźć można takie składniki jak: żeń-szeń, buzdyganek naziemny, inhibitory aromatazy, czyli środki blokujące wytarzanie się estrogenów oraz podnoszące poziom testosteronu, kwas D-asparaginowy, cynk, witaminę B6, a także saw palmetto.

Za co odpowiadają te składniki? Buzdyganek wspomaga organizm do zwiększenia wydzielania testosteronu podobnie do kwasu D-asparaginowego, zwanego inaczej DDA. Zastosowanie w składzie witaminy B6 wpływa na poprawę regeneracji organizmu. Cynk może znacznie podnosić poziom libido, natomiast saw palmetto to roślina uważana od wielu lat za afrodyzjak. Można więc wysnuć wniosek, iż stosowanie boosterów testosteronu to nie tylko wzrost siły, ale także libido i poprawa jakości życia seksualnego.

Booster testosteronu opinie

Booster testosteronu – zalecenia

Boostery testosteronu powstały głównie z myślą o osobach zmagających się z problemem niskiego poziomu testosteronu. Oznacza więc to, iż osoby takie mogą mieć problemy z utrzymaniem siły podczas treningu, ogólnym samopoczuciem, a także koncentracją. Co więcej, niski poziom testosteronu to także brak ochoty na seks oraz niska satysfakcja z życia seksualnego. Stosowanie boosterów zalecane jest także dla osób, które zmagają się z problemem braku efektów odchudzania w celu przyspieszenia utraty tkanki tłuszczowej.

Boostery testosteronu to rozwiązanie doskonałe dla osób, które:

 • chcą zwiększyć poziom siły podczas treningu,
 • chcą zwiększyć efekty treningowe,
 • poprawić samopoczucie,
 • zwiększyć libido,
 • poprawić jakość życia seksualnego,
 • wspomóc redukcję tkanki tłuszczowej,
 • zyskać pewność siebie.

Oczywiście boostery testosteronu to preparaty przeznaczone nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet, które także zmagają się z problemem nieodpowiedniego poziomu testosteronu, przez co nie widzą efektów uzyskiwanych na siłowni. Co ciekawe, boostery testosteronu to także doskonała walka z problemami z erekcją w późnym wieku. Oznacza to więc, iż mężczyźni po 60. roku życia chcący poprawić jakość swojego życia seksualnego, powinni rozważyć przyjmowanie suplementów diety tego typu.

Efekty stosowania boosterów testosteronu

Stosowanie boosterów testosteronu to przede wszystkim siła, moc i energia, która przyczynia się do zauważenia lepszych efektów treningowych, a także do wzmocnienia efektu pompy mięśniowej. Regularne stosowanie specyfików tego typu to także wyższe libido i większa satysfakcja z życia seksualnego, a także doskonały humor i pomoc w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej.

Boostery testosteronu – przeciwwskazania

Jak dotąd nie stwierdzono żadnych negatywnych skutków działania boosterów testosteronu, głównie ze względu na naturalny skład i bezpieczeństwo stosowania. Nie zaleca się jednak stosowania suplementów tego typu w przypadku zwiększonej nadpobudliwości po stosowaniu preparatu, a także w ciąży i podczas karmienia piersią. Osoby zmagające się z poważnymi zachwianiami hormonów powinny przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanych dziennych dawek do spożycia oraz stosować preparatu w przypadku uczulenia na jakikolwiek jego składnik.

[Ocen: 1 Średnia: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here